Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś spalił ostatniego Bydgoskiego Ikarusa ;(
Autor Wiadomość
Konstal
Przyjaciel PTram'u

Mój KUID: 479447
Wysłany: 2012-10-04, 00:23   Ktoś spalił ostatniego Bydgoskiego Ikarusa ;(

Sk***ysyny ! ! ! ! ! ! :evil:

:((
Cytat:
W nocy 3 pażdziernika 2012 nieznany sprawca spalił eksponat muzealny ostatni Ikarus 280 nr boczny 3421 który kursował w MZK Bydgoszcz. Został on przekazany na cele muzealne. Autobus miał byc atrakcją imprezy okolicznosciowej organizowanej w dniu 28 pazdziernika 2012 w Bydgoszczy. 30 lat linii 70. Był jeszcze w dobrym stanie technicznym planowana była rejestracja tego pojazdu na zółte blachy. Niestety teraz już nigdzie nie pojedzie, nie nadaje się tez do zwiedzania. Szkoda tego autobusu bo mógł być atrakcją nie jednej imprezy. W skutek pożaru ucierpiało 5 eksponatów.

Komu to przeszkadzało?!!!

Jeździłem nim :cry:

MichałEN57
Konstruktor

Mój KUID: 539253
Mój Trainz: TRS2006
Wysłany: 2012-10-04, 01:23   

Brak słów :( . Ludzie to debile :evil:

kaszlak_maniak
Honorowy administrator

Mój KUID: 292927
Wysłany: 2012-10-04, 03:47   

To gdzie ten autobus stoi, że tak każdy może sobie wejść i podpalić?

karol105Na
Geodeciarz

Mój KUID: 429871
Mój Trainz: TS2010
Wysłany: 2012-10-04, 11:16   

Aż przypomina mi się historia krakowskiej 105Na #677 który przyjechał do Kielc w 2005r jako licytacja na WOŚP. Postawili go na parkingu i nie dali mu żadnej ochrony i ludzie zrobili swoje :cry: Szkoda tego Ikarusa, tak to autobus mógłby coś osiągnąć, a przez takich idiotów nic nie wprowadził poza rozpaczą.
Górno [8%]

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą.

Przemo11
Elitarny User

Mój KUID: 529722
Wysłany: 2012-10-04, 13:00   

Ale idioci. Szkoda Ikarusa. Powinien mieć ochronę.
Podpalacze teraz powinni z sprowadzić jakiegoś Ikarusa i go wyremontować.

Ptramowicz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-04, 16:12   

Przemo11 napisał/a:
Ale idioci. Szkoda Ikarusa. Powinien mieć ochronę.
Podpalacze teraz powinni z sprowadzić jakiegoś Ikarusa i go wyremontować.

Brak mi słów! Ludzie są tępi, nienormalni, poj****i, i niby zawsze nie mający kontaktu z prawem. Ludzie tacy którzy bawią się w podpalaczy, bo widać że tu ewidentnie jest amator to na prawdę niech idzie na spawacza czy kogoś oswoi się z ogniem i mu się znudzi :evil:
Na świecie jest tylu bez dusznych ludzi, bez sumienia, bez jakiejś świadomości.
Potępiam takich ludzi, a szczególnie podpalaczy którzy podpalają Łódzkie zajezdnie , Bydgoskie autobusy, być może ikarus miał jechać na emeryturę a tu... :evil: :evil: :evil:
Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego do waszych autobusów można spokojnie dostać się bez żadnych konsekwencji?
<^^> <^^> <^^>

Konstal
Przyjaciel PTram'u

Mój KUID: 479447
Wysłany: 2012-10-04, 18:41   

Już wyjaśniam pytania odnośnie dostania się do autobusu.
Pod Bydgoszczą w takiej średniej wielkości wsi Paterek znajduje się prywatne Muzeum Komunikacji miejskiej, głównie z Bydgoszczy, sam obiekt to nic wielkiego wiec może się tu przez płot dostać każdy :/ Monitoringu nie ma, no ale jak widać nawet takie rzeczy, potrafią przeszkadzać swoją obecnością :x

Zainteresowanych zapraszam na stronkę tego Muzeum :
http://www.zabytkowe-autobusy.pl/

Jestem ciekaw czy podpalacz dobrze się bawił <^^>

burmistrz
Elitarny User

Mój Trainz: Trainz Classics
Wysłany: 2012-10-04, 19:12   

Dobrze pamiętam że tym kolekcjonerem jest Artur Lemański? A co do Ikarusa, to szkoda, wielka szkoda. Życzę żeby im coś spłonęło, piromani jedni...

Stop politmuchowozom!

ILikeTram
Zaawansowany User

Mój KUID: 469463
Wysłany: 2012-10-04, 21:40   

A jeszcze niedawno odwiedziłem to muzeum.
Szkoda Ikarusa :(

kaszlak_maniak
Honorowy administrator

Mój KUID: 292927
Wysłany: 2012-10-05, 01:23   

Ptramowicz napisał/a:

Bezduszność bym jeszcze zrozumiał, kogoś taki autobus może zbytnio nie obchodzić, nie każdy musi lubić wyeksploatowane zabytki ale z tą nieświadomością... Nie wiem, jak takim typkom wytłumaczyć, że taki autobus, nawet jeśli to tylko stary Ikarus, nie kosztuje kilku stówek (a nawet jeśli zdarzyłoby się, że został oddany za symboliczne pieniądze, ale to raczej rzadkość), tylko jest wart tyle pieniędzy, że oni tyle pewnie w życiu w ręku nie trzymali (pomijając już fakt, że to autobus o jakiejś tam wartości historycznej, nawet gdyby miał być dalej wołem roboczym, swoją pięciocyfrową sumę i tak by pewnie kosztował). A poza tym bez względu na to, jaką miał wartość, to jest niszczenie cudzej własności i takim gnojkom podpalającym należałoby ręce [censored] u samej szyi. A najgorsze jest to, że się czasami ogląda w telewizji czy jutubie takich, czy popełniających inne poważne czyny gnojków, którzy to mimo, że zrobili źle, bardzo źle, totalnie nic sobie z tego nie robią. Nie mają żadnych wyrzutów sumienia, niczego nie żałują, kretyńsko się tłumaczą i ogólnie zlewają to, że grozi im za to to to czy tamto...

Ptramowicz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-05, 18:54   

kaszlak_maniak napisał/a:
Ptramowicz napisał/a:

Bezduszność bym jeszcze zrozumiał, kogoś taki autobus może zbytnio nie obchodzić, nie każdy musi lubić wyeksploatowane zabytki ale z tą nieświadomością... Nie wiem, jak takim typkom wytłumaczyć, że taki autobus, nawet jeśli to tylko stary Ikarus, nie kosztuje kilku stówek (a nawet jeśli zdarzyłoby się, że został oddany za symboliczne pieniądze, ale to raczej rzadkość), tylko jest wart tyle pieniędzy, że oni tyle pewnie w życiu w ręku nie trzymali (pomijając już fakt, że to autobus o jakiejś tam wartości historycznej, nawet gdyby miał być dalej wołem roboczym, swoją pięciocyfrową sumę i tak by pewnie kosztował). A poza tym bez względu na to, jaką miał wartość, to jest niszczenie cudzej własności i takim gnojkom podpalającym należałoby ręce [censored] u samej szyi. A najgorsze jest to, że się czasami ogląda w telewizji czy jutubie takich, czy popełniających inne poważne czyny gnojków, którzy to mimo, że zrobili źle, bardzo źle, totalnie nic sobie z tego nie robią. Nie mają żadnych wyrzutów sumienia, niczego nie żałują, kretyńsko się tłumaczą i ogólnie zlewają to, że grozi im za to to to czy tamto...

Dodałbym do tego że takie gnoje, dostają wyrok góra roku i to do tego w zawiasach.

Odpowiedz do tematu